Egyszer volt, hol nem volt

  • img

A mesék jegyében telik a Városi Gyermeknap Százhalombattán május 25-én. Három helyszínen várja a családokat egész napos program.

Kézműves foglalkozások, mesetár, utazó planetárium, cirkuszi játszóház, utcai foci, fotósarok, egészségsziget, mesevár, hangszerkóstoló, Bogár Muzsika, kvízjátékok, táncműsorok, rendőr- és tűzoltóautó-bemutató, körhinta és sok egyéb meglepetés teszi kedvessé május utolsó vasárnapját a gyerekek számára. Úgy tűnik, mindent érdemes lesz kipróbálni a Barátság Kulturális Központban, a Szent István téren, valamint a Szekeres József Konferencia- és Rendezvényközpontban.


Igazi érdekességnek ígérkezik a Tintaló Cirkusz, amely egész nap várja a gyerekeket. Mini világában mívesen faragott bábok kelnek életre, bohócok, légtornász, egyensúlyozó művész ejti ámulatba a közönséget. A különleges cirkusz varázsát fokozza, hogy a szülők nem léphetnek be, csak a sátor oldalán elhelyezett lyukakon nézhetik a műsort.


A Városi Gyermeknap ünnepélyes megnyitója 10 órakor kezdődik a BKK-ban az "Én a kedvenc mesémben" című rajzpályázat valamint az "Egy-kor" fotópályázat eredményhirdetésével. Délután, 14 órakor Janikovszky Éva emlékkiállítás nyílik ugyanott, és átadják a Janikovszky-díjat, 16 órakor pedig az Eszter-lánc mesezenekar ad interaktív koncertet.


Az ötödik Piac Téri Gyereknapra június 6-án, pénteken délután 14 órától kerül sor.


Hozzászólás

E-mail címe rejtve marad. A kötelező mezők *-al vannak jelölve.

Megszakítás

Legfrissebb cikkek

Képtárak

Kategóriák