Biciklit raboltak a főtéren

Erőszakkal vette el a kerékpárt egy 13 éves gyerektől négy idősebb fiú április 10-én Százhalombatta főterén. A rendőrség rövid időn belül elfogta az elkövetőket.

Rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást az Érdi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya három 15 éves és egy 17 éves fiú ellen.


A fiatalkorú gyanúsítottak április 10-én kora délután odamentek a sértetthez, ketten szóval tartották és a padhoz szorították, a másik kettő pedig elvitte a kerékpárját, amely a padnak volt támasztva.


A bejelentést követően az érdi nyomozók megkezdték az adatgyűjtést és a tanúk kihallgatását, amelynek eredményeként azonosították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható személyeket. Egy 15 éves és egy 17 éves fiút még a bűncselekmény elkövetésének napján elfogtak és kihallgattak, a másik kettőt 24 órán belül előállították.


A négy fiatal ellen a további eljárást az Érdi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.

Hozzászólás

E-mail címe rejtve marad. A kötelező mezők *-al vannak jelölve.

Megszakítás

Legfrissebb cikkek

Képtárak

Kategóriák