Kedvet csinálnak Százhalombattához
- ÖNKORMÁNYZAT
- 2011-03-09
Idén sem múlhatott el az Utazás Kiállítás Százhalombatta bemutatkozása nélkül, de nagyobb számban voltak a látogatók közül azok, akiknek már nem kellett bemutatni a várost, mert visszatérő vendégek. A húsz négyzetméteres stand jó helyen, „kereskedelmi” útvonal mentén helyezkedett el.
TOVÁBB
