Tisztelt Százhalombattaiak!
- ÖNKORMÁNYZAT
- 2011-01-07
Szeretettel köszöntöm Önöket az újesztendőben! Amikor fordul az idő, fordul a naptárban is az évszámláló, mi pedig ha végére érünk valaminek, erős késztetést érzünk arra, hogy visszatekintsünk a magunk mögött hagyott időszakra.
TOVÁBB
