Idősek, ha találkoznak
- ÖNKORMÁNYZAT
- 2008-10-17
Borús, esős idő köszöntött ránk október 17-én, de ez nem szegte kedvét azoknak, akik hivatalosak voltak a városi idősek-napi ünnepségre a Sportcsarnokba. 1854-en kaptak meghívót, mindazok a százhalombattaiak, akik ebben az évben legalább 65 évesek. A névre szóló meghívó mellett az önkormányzat ajándékát, az 1500 forint értékű vásárlási utalványt is kézhez kapták.
TOVÁBB
