Köztisztviselők napja
- ÖNKORMÁNYZAT
- 2008-06-30
A köztisztviselői törvény 1992. július 1-jei életbelépésének emlékére Magyarországon július 1-je a Köztisztviselők Napja. Az évforduló emlékére ma délelőtt a Polgármesteri Hivatal „B” épületének dísztermében ünnepségen köszöntötték a nyugdíjas és az állományban lévő köztisztviselőket. Az egybegyűlteket elsőként Dr. Dombovári Ottó, a Közép-Magyarországi Regionális Közigazgatási Hivatal hivatalvezető-helyettese köszöntötte, majd Vezér Mihály polgármester és Dr. Turbucz Sándor jegyző átadták a Képviselő-testület által odaítélt Köztisztviselői Elismerő Okleveleket.
TOVÁBB
