Szocialista kommentárok
- ÖNKORMÁNYZAT
- 2008-05-05
Helyes volt az döntés, amely szerint korlátozni kell a környező településekről érkező tanulók létszámát, mert jelentős költséget ró a városra ezeknek a diákoknak a támogatása - jelentette ki dr. Tüske László az MSZP frakció április 28-i sajtótájékoztatóján, ahol a képviselő-testület áprilisi döntéseit értékelték. A képviselő elmondta, hogy az idei tanévben 50 külsős diák jelentkezett a város iskoláiba, akik az állami normán felül tanulónként 300 ezer forint önkormányzati hozzájárulásban részesülnek, ami összesen 15 millió forint kiadást jelent egy évben.
TOVÁBB
