Megalakult a képviselő-testület
- ÖNKORMÁNYZAT
- 2006-10-14
Megtelt a városháza B épületének díszterme a képviselő-testület ünnepélyes alakuló ülésén október 12-én. Intézmény- és cégvezetők, számos civil szervezet képviselője, Szekeres József egykori tanácselnök, valamint Jánosi György országgyűlési képviselő is részt vett az eseményen.
TOVÁBB
