Tisztelgés az idősek előtt
- ÖNKORMÁNYZAT
- 2004-11-12
Zsúfolásig telt a Kőrösi iskola aulája és tornaterme, ahol az Idősek Napja városi ünnepséget tartották november 5-én. Fáradhatatlanul – mondhatnánk – fiatalos kedvvel kísérték, kalauzolták ülőhelyeikre a vendégeket a nyugdíjas klubok szervezői, akik az igények felmérésében, a tálalásban, a kiszolgálásban is segédkeztek.
TOVÁBB
