Módosultak az óvodai körzethatárok
- ÖNKORMÁNYZAT
- 2020-02-19
Elfogadta a képviselő-testület a 2020-as költségvetési rendeletet idei első ülésén, február 14-én Százhalombattán. Takarékos gazdálkodásra készülnek a fejlesztési források előteremtése mellett. Folytatódnak az önkormányzat jól bevált programjai, amilyen az ingyenes oltások biztosítása, de fejlesztésekről is számos döntés született. Új tornaterem, elektromos töltőpont és új parkolóhelyek létesülnek a városban.
TOVÁBB
30 millió forintos sportcélú támogatási keretet hozott létre a százhalombattai önkormányzat képviselő-testülete az idei költségvetésben.
TOVÁBB
Elfogadta a város idei költségvetését a képviselő-testület február 14-én Százhalombattán.
TOVÁBB
Tizenkét bérlakásra írt ki pályázatot a százhalombattai önkormányzat február 13-án.
TOVÁBB
Legtöbben a Szent László, Gyorma, Árpád és Hun utcát érintő löszfalcsúszást és a szelektív hulladékszigeteknél kialakult áldatlan állapotokat tették szóvá Óváros új képviselője, Szabó Gábor első fogadóóráján január 31-én.
TOVÁBBA héten tartják tanácskozásaikat a százhalombattai képviselő-testület szakbizottságai.
TOVÁBBTanácskozást tart a százhalombattai önkormányzat képviselő-testülete február 14-én, pénteken 9 órától.
TOVÁBB
Nyolcszázezer forint adomány gyűlt össze a Városi Családsegítő és Gondozási Központ alapítványa részére a Freedom januári jótékonysági koncertjén. A pénzt ma délelőtt adta át az intézményvezetőnek és az alapítvány elnökének Katona Tamás, szervező a városházán.
TOVÁBB
Óvárosban született 2020. első százhalombattai kisbabája, Tápai Vencel január 5-én. A kisfiú 16 óra 35-kor jött világra 3 700 gramm súllyal és 52 centiméter hosszúsággal. A város nevében Vezér Mihály polgármester és Szabó Gábor óvárosi képviselő köszöntötte a családot január 24-én.
TOVÁBB
Második alkalommal köszöntötte a százhalombattai önkormányzat a közművelődési intézmények munkatársait a Magyar Kultúra Napja alkalmából közös ünneppi ebéddel a Halászcsárdában január 23-án.
TOVÁBB
Több mint kilencszázan töltötték le a BattaTúra applikációt az elmúlt 3,5 hónap, amit közel háromszázan aktívan használnak is – adta hírül a Battanet, Százhalombatta önkormányzati portálja.
TOVÁBB
Tisztelt Százhalombattaiak! Tartalmas, eseménydús év áll mögöttünk. Számos területen értünk el eredményeket, tettük jobbá, élhetőbbé Százhalombattát. Munkánk során mindvégig szem előtt tartottuk az Önök igényeit, és – lehetőségeinkhez mérten – igyekeztünk megoldani problémáikat. Őszinte hittel és bizalommal nézek a jövőbe, mindent megteszek annak érdekében, hogy városunk tovább fejlődjön.
TOVÁBB
Fogadóórát tart Szabó Gábor óvárosi képviselő január 31-én, pénteken, 16:30-tól 19 óráig a Zenálkó Etel Óvárosi Közösségi Házban (Százhalombatta, Szt. László út 58.).
TOVÁBB
A százhalombattai képviselő-testület egyhangú döntése értelmében napelemes rendszer épül ki a szennyvíztelepen a Fővárosi Vízművek finanszírozásában. A tervezett beruházás a tisztító technológiai folyamatát nem érinti, a napelemek által termelt energia a telepen kerül felhasználásra. A beruházás teljes mértékben megfelel a klímavédelmi szempontoknak. Egyebek mellett erről határozott a testület idei utolsó, december 12-i tanácskozásán.
TOVÁBB
Idén is együtt ünnepeltek az aktív és a nyugdíjas köztisztviselők a számukra rendezett karácsonyi ünnepségen a Szekeres József Konferencia- és Rendezvényközpontban december 17-én.
TOVÁBB
Török Sándor alpolgármester köszöntötte az Idősek Gondozóházának lakóit a közelgő ünnepek alkalmából a város nevében Százhalombattán december 16-án.
TOVÁBB
Fadíszítésre, kántálásra, betlehemezésre és szeretetasztalhoz várták a városlakókat az önkormányzat és az óvárosi civil szervezetek képviselői december 12-én Százhalombattán, a Szent László téren és a közösségi házban.
TOVÁBBKözleményt adott ki Vezér Mihály polgármester a múlt hét pénteki szamuráj karddal elkövetett bántalmazás ügyében Százhalombattán.
TOVÁBB
A szeles, esős idő ellenére is nagyon sokan vettek részt a településrészek közös fadíszítésén Urbárium-Újtelepvárosrészben és Dunafüreden december 9-én.
TOVÁBB