Fejlesztések Óvárosban
- ÖNKORMÁNYZAT
- 2018-04-23
Lakossági fórumot tartott Vezér Mihály polgármester és Sinka László alpolgármester, a településrész képviselője Százhalombatta óvárosában, a Zenálkó Etel Közösségi Házban április 19-én. A fórum összehívását Sinka László kezdeményezte az óvárosiak tájékoztatása érdekében. A találkozó fő témái a városrészt érintő aktuális kérdések, feladatok és az idei évre vonatkozó tervek voltak.
TOVÁBB
