Lekerült a név
- ÖNKORMÁNYZAT
- 2016-05-11
Lemondott díszpolgári címéről és kérte a róla elnevezett uszoda átnevezését Kiss László volt alpolgármester Százhalombattán. A képviselő-testület mai rendkívüli ülésén elfogadta ezeket az indítványokat: törölte a díszpolgárok sorából a korábbi úszó szövetségi kapitányt és arról is döntött, hogy a jövőben Sportuszoda marad a róla elnevezett komplexum neve. A feliratot nem sokkal az ülés után eltávolították az épületről.
TOVÁBB
