Egy havi tiszteletdíjnak megfelelő összeggel csökken a képviselők, külsős bizottsági és felügyelő-bizottsági tagok, valamint tanácsnokok tiszteletdíja a következő évben Százhalombattán. Egyebek mellett erről is döntött a képviselő-testület idei utolsó, november 30-i tanácskozásán. A határozat Szél Pálnak, az Ifjúsági, Sport, Kulturális és Közrendi Bizottság elnökének az önálló indítványára született. A csökkentés éves szinten 6-7 milliós megtakarítást eredményez a városnak, célja, hogy az önkormányzat választott tisztviselői kifejezzék: maguk is kiveszik a részüket a szükségessé vált általános takarékoskodásból.
TOVÁBB