Elköszönt a képviselő-testület
- ÖNKORMÁNYZAT
- 2014-09-19
Megtartották a 2010-14-es választási ciklus utolsó képviselő-testületi tanácskozását Százhalombattán szeptember 18-án. Legközelebb az október 12-i választás után, az alakuló ülésen már új felállásban ülnek tárgyalóasztalhoz a városatyák.
TOVÁBB
