Semmelweis Nap
- ÖNKORMÁNYZAT
- 2013-06-28
Június 26-án tartották meg az egészségügyi dolgozók ünnepét, a Semmelweis Napot a Százhalom Egészségügyi Központban. Az önkormányzat nevében Vezér Mihály polgármester és Török Sándor bizottsági elnök köszöntötte a hivatásos gyógyítókat.
TOVÁBB
