A pisztácia hazájába utaznak a SZISZKI-sek
- KULTÚRA, OKTATÁS
- 2010-03-17
A törökországi Gaziantepbe utazik a Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium két nyelvi előkészítő osztályos tanulója és két pedagógusa egy két éves európai uniós projekt keretében. A diákok a magyar építészet történetét és városunk építészeti értékeit mutatják be a másik négy résztvevő város - Reykjavik, Brzesko, Szováta és Gaziantep - iskolai küldöttsége előtt, akik más-más témakörökben tartanak angol nyelvű prezentációt.
TOVÁBB
