Szezonzáró jutalomjáték
- KULTÚRA, OKTATÁS
- 2004-10-29
A 2004-es évad utolsó családi vasárnapján a Régészeti Park minden munkatársa azt csinálhatta, amit munkájából a legjobban szeret. Sütöttek, főztek, zenéltek, tanítottak, magyaráztak, játékos vetélkedőt szerveztek. A Park tavaszig bezár, visszatér évezredes álmába. Aki itt járt, visszavágyik.
TOVÁBB
