Kevesebb gáz fogy mostantól a százhalombattai Dunamenti Erőműben
- HÍREK
- 2021-11-23
A zöld jövő alakításában mindenkinek van feladata. Évi közel 22 ezer tonna szén-dioxid-kibocsátás megtakarítását célozza a Dunamenti Erőmű legújabb energiahatékonysági intézkedése. A többszáz millió forintos beruházással kialakított fűtési technológia jelentősen csökkentette az erőmű saját működéséhez szükséges energiafelhasználását, 4000 MWh-val mérsékelve ezzel a gázfogyasztást.
TOVÁBB
