Lomtalanítás után
- HÍREK
- 2006-05-15
Minden eddigieknél több fölösleges holmit pakoltak ki a battaiak a május 8-tól kezdődött lomtalanításra. Az akciót eleve hosszabbra tervezte a SZÁKOM, de így is felborult a program. Kissné Tölgyesi Zsuzsanna köztisztasági részlegvezető szerint a lomok mennyisége a szokásos duplájára tehető.
TOVÁBB
