Ismét házhoz jön a biztonság
- RENDŐRSÉGI HÍREK
- 2016-08-03
Tízedik alkalommal rendezi meg "Házhoz megyünk" elnevezésű országos vagyonvédelmi kampányát a rendőrség augusztus 10-e és 14-e között. Munkatársai Pest megyében három helyszínen – köztük Százhalombattán is - várják az érdeklődőket, hogy a közreműködő szervezetek képviselőivel és a témában jártas szakértőkkel tájékoztassanak a vagyonvédelmi lehetőségekről, a mindennapok biztonságáról.
TOVÁBB
